all reddit https://www.replica-watches.is incorporates much effort from a set of superior craftsmen. secure and buy great quality www.richardmille.to. best watchesiwc.to inherited the elegant neoclassical style, but also into the modern elements. perfectrolexwatches.to would be the hottest and also the newest style within our online website. es.wellreplicas.to reddit is known for a top quality degree. https://se.buywatches.is/ reddit is known for a top quality degree. sale for alexandermcqueen.to discounted prices. industry discuss of your great deal of brandname there are numerous,https://www.ditareplica.ru/ usa is one of them. Pikolíci

Způsob platby

 

na účet

Po dokončení pikolíka vám pošleme na e-mail jeho finální podobu. Pokud k této podobě nebudete mít žádné připomínky a schválíte ji jako finální, budete vyzváni k zaplacení dohodnuté částky (včetně případného poštovného) na účet: 670100-2206987372/6210  

při převzetí

 Pokud se dohodneme na osobním převzetí, můžete pikolíka zaplatit hotově, až si ho při převzetí prohlédnete. Ale i zde platí, že jeho finální podobu vám nejdříve pošleme na vaš e-mail.

Způsob doručení

 

českou poštou

Balíček posíláme jako balík do ruky na vámi zadanou adresu. Krabička, v níž je pikolík je vystlaná dřevitou vlnou a celý balíček je také zabalen do bublinkové folie, opatřen samolepkou křehké a pojištěn.

osobní převzetí

Osobní převzetí je bez problémů možné v Hradci Králové. Případně se můžeme domluvit, pokud bychom měli cestu do Prahy nebo jiných měst, ale to jen výjimečně.