all reddit https://www.replica-watches.is incorporates much effort from a set of superior craftsmen. secure and buy great quality www.richardmille.to. best watchesiwc.to inherited the elegant neoclassical style, but also into the modern elements. perfectrolexwatches.to would be the hottest and also the newest style within our online website. es.wellreplicas.to reddit is known for a top quality degree. https://se.buywatches.is/ reddit is known for a top quality degree. sale for alexandermcqueen.to discounted prices. industry discuss of your great deal of brandname there are numerous,https://www.ditareplica.ru/ usa is one of them. Pikolíci

Jak to funguje?

Chcete vědět, jak funguje celá objednávka pikolíků? Co potřebujeme k tomu, abychom mohli pikolíka vyrobit a jak to pak chodí s placením a jak pikolíka doručíme? To vše se dočtete tady ;-)

výběr pikolíka

Jak už jste možná zjistili, můžete si vybrat ze dvou variant pikolíků, velkého a malého. Pokud rozkliknete odkaz - Toho chci! Zobrazí se vám více informací a mezi obrázky naleznete i porovnání velikosti velkého a malého pikolíka. Pořád ještě nevíte, kterého si vybrat?

Velký pikolík - dovoluje více detailů a dá se na něj lépe ušít oblečení, takže vypadají opravdu super ;-) Dají se vzít jak na výlet, tak jsou také super originální dekorací domů

Malý pikolík - Jen málo kdy se povede ošít tak malé oblečení, aby je mohl obléknout malý pikolík, takže většinou mají oblečení klasicky jen z bavlnek. Za to se ale vejdou do každé kapsy a pohodlně je můžete vzít kamkoli sebou. Pozor ale, jsou jako smartphony, slouží dobře, dokud si na ně nesednete.

objednání pikolíka

Pokud už jste si vybrali tu nejlepší variantu, můžete přejít rovnou k objednávce.

Stačí jen vyplnit popis oblečení, účesu atd. Ale opravdu DOPORUČUJEME NAHRÁT FOTKY, které vystihnou oblečení, účes, boty a doplňky, protože jedině díky perfektním podkladům můŽeme vytvořit perfektního pikolíka. 

Dále si můžete vybrat, jestli chcete pikolíka cestovního(na výlet) nebo dekoračního (na poličku). 

ODESLÁNÍ NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY

Jak je u popisu pikolíka napsáno, objednávka není závazná. Pokud vyplníte popis, nahrajete fotky, vyberete dopravu, platbu a objednávku odešlete. Projdeme si informace od vás a napíšeme vám e-mail s popisem, jak by mohl pikolík vypadat a kolik bude stát.

Pokud s návrhem pikolíka a peněz budete souhlasit, stává se objednávka závaznou a pikolík pro vás bude vyroben ve slíbeném čase.

Pokud s návrhem a penězi nebudete souhlasit, stačí nezávaznou objednávku bez udání důvodu zrušit a my vaši objednávku i s fotkami smažeme.

výroba pikolíka

Po schválení začíná výroba pikolíka. Na vámi zadaný e-mail vám pošleme pár fotografií z průběhu tvorby a fotky finálního pikolíka.

Pokud se vám bude pikolík líbit, tak upřesníme platbu, doručení a za pár dní máte pikolíka doma.

Pokud se vám nebude pikolík líbit, tak se domluvíme na případných úpravách.

jak dlouho to celé trvá?

Vše záleží na objednávkách, které čekají na vyřízení. Vždy je ale dobré, objednávat pikolíka alespoň 14 dní před datem, kdy ho potřebujete předat. Vše se ale dá domluvit, takže buď pošlete rovnou nezávaznou objednávku a do poznámek napište, zda se dá pikolík vyrobit do dřívějšího data nebo napište na barca@pikolici.cz a dohodneme nějakou alternativu ;-)

 

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, neváhejte se ozvat na barca@pikolici.cz